Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

– Siparişiniz, bankanızın onayının ardından bankanızın güvenlik departmanı tarafından esredogaltastaki.com un sipariş sistemine iletilir.

– Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda ürün bilgisinde verilen süre içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

– Siparişiniz kargoya verildiğinde size sistemimiz tarafından sipariş takip bilgilerinizi içeren bir mail gönderilir. ESRE STORE – Doğaltaş Dükkanı belirtilen sürenin aşılması durumunda e-posta veya telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapmamaktadır. Ancak dilediğiniz zaman siparişinizin durumu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

– Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. esredogaltastaki.com gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

– Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafınıza e-posta ile bilgilendirme mesajı atılır.

– Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.

Firma Ünvanı: ESRE STORE – Doğaltaş Dükkanı
Firma Adresi: Sıracevizler Mh. Kurtbasan Cd. Tahıl Sk. No:20/2 16340 Yıldırım / BURSA
İletişim Bilgileri: +90 0532 644 69 78
E-Mail: [email protected]

Sipariş & Destek Hattı:
DOĞALTAŞ DÜKKANI