Sık Sorulanlar

Merak Ettikleriniz

Nasıl Sipariş Veriyorum

https://esredogaltastaki.com online mağazasından beğendiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak seçme işlemini gerçekleştirdikten sonra sepet sayfasında renk ve adet seçiminizi yaptıktan sonra “Satın Al ” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizin başarıyla tamamlandığını anlayabilmeniz için Siparişiniz Başarıyla Alınmıştır Sayfasını görmeniz gerekmektedir. Ayrıca sisteme belirttiğiniz e-mail adresinize anlık olarak siparişinizin ayrıntılarını içeren bir e-mail de gelecektir.

Siparişinizi oluştururken teknik bir problem yaşıyorsanız sistemde yer alan Canlı Destek Sistemimizden yada [email protected] adresinden e-mail yolu ile yardım talep edebilirsiniz.

Kapıda Ödeme ile Ürün Satın Alabiliyor Muyum?

Güvenilir Alışverişin adresi https://esredogaltastaki.com beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş etmenizi ve ürünü teslim alırken kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme gerçekleştirme rahatlığını bir seçenek olarak sizlere sunmaktadır.

Siparişinizi oluştururken kargo seçimi kısmında “Kapıda Ödeme” seçmeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneği seçildiğinde Ürün Bedellerinize ek olarak  kapıda ödeme masrafı ilave edilmemektedir. Bu ücret ürünün taşıma (kargo) ücreti değil; kargo firmasının vermiş olduğu tahsilat hizmeti için gerçekleştirdiği bir kesintidir ama firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorum. Sitenize ne kadar güvenebilirim?

Sitemizde kredi kartı için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Ürünü satın aldığımda kaç gün içerisinde kargoyu alabilirim?

ESRE STORE – Doğaltaş Dükkanı olarak satın aldığınız ürünü anlaşmalı kargo şiketimiz ile 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz. Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Size e-mail olarak göndereceğimiz kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Beğenmediğiniz ürünü 30 iş günü içerisinde sitemizde yer alan “Sıracevizler Mh. Kurtbasan Cd. Tahıl Sk. No:20/2 16340 Yıldırım / BURSA” adresine anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak koşulu ile gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştığında ödeme işlemleri hakkında sizlerle irtibata geçilecektir.

Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır. https://esredogaltastaki.com’dan almış olduğunuz bütün ürünlerimize iade garantisi veriyoruz. Bize kargo yoluyla ulaştıracağınız ürünlerin ücretini sizlere iade ediyoruz.

DOĞALTAŞ DÜKKANI