Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme Seçeneği

%100 Güvenilir Alışverişin adresi esredogaltastaki.com beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş etmenizi ve ürünü teslim alırken kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme gerçekleştirme rahatlığını bir seçenek olarak sizlere sunmaktadır.

Siparişinizi oluştururken kargo seçimi kısmında Kapıda Ödemeli kargo seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Ürün Bedellerinize ek olarak  kapıda ödeme masrafı ilave edilmemektedir. Bu ücret ürünün taşıma (kargo) ücreti değil; kargo firmasının vermiş olduğu tahsilat hizmeti için gerçekleştirdiği bir kesintidir fakat sizden talep edilmemekte olup firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kredi Kartı İle Kapıda Ödeme

Siparişinizi oluştururken kargo seçimi kısmında Kapıda Kredi Kartı ile ödemeli kargo seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Kapıda Kredi Kartı ile ödeme seçeneği seçildiğinde Ürün Bedellerinize ek olarak  kapıda ödeme masrafı ilave edilmemektedir. Bu ücret ürünün taşıma (kargo) ücreti değil; kargo firmasının vermiş olduğu tahsilat hizmeti için gerçekleştirdiği bir kesintidir fakat sizden talep edilmemekte olup firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Tüm Kredi Kartları ile Tek Çekim Olarak Ödeme Gerçekleştirebilirisiniz.
Bonus, World, Maximum, Axess, Card Finans ve Paraf Özellikli kartlarınız ile Taksitli Ödeme İşlemi Gerçekleştirebilirsiniz. Vade Farksız 3 Taksit yada Vadeli olarak 9 Taksit olarak Ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Havale /EFT ile Ödeme

Havale/ EFT Ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Sipariş Aşamasında Seçtiğiniz Banka Hesabımıza Havale ve eft işleminini yaptıktan sonra havale eft ödeme bildirimi formunu doldurarak tarafımıza bilgi iletmenizi rica ederiz. 

Sipariş & Destek Hattı:
DOĞALTAŞ DÜKKANI