İndirim!

Oğlak Burcu Erkek Bilekliği

299,00 

Burç Taşlarından Oluşan 8 mm Küre Kesim Oğlak Burcu için özel olarak tasarlandı.

Temizle

Açıklama

Obsidyen Ametist Malahit Dumanlı Kuvars 8 mm Küre Kesim Doğaltaşlardan hazırlanmıştır.

Dumanlı Kuvars Doğaltaş Faydaları

Gizemliliğin taşıdır. Titreşim ve elektriği şarz eder. Dumanlı kuvars koyu rengi doğal radyoaktiviteye maruz kalmaktan almıştır. Işın tedavisi gören hastalarda biriken radyoaktiviteyi uzaklaştırmak için tavsiye edilir. Zihinsel düşünce üzerine etkili olduğu bilinir.

Obsidyen Doğaltaş Faydaları

Öncelikle gerginlik ve enerji blokajlarının taşıdır. Kan dolaşımını düzenler. Kanın yeterince oksijenle beslenmesini sağlar.Karlı obsidyn kemik yapısı ve omurga için önemlidir. Korku şok ve diğer travmatik durumlarda rahatlama sağlar. Negatif etki ve nazara iyi geldği bilinmektedir.

Ametist

 

Kuvars grubundan rengiyle kişiyi cezbeden doğaltaşımız stres depresyon panik atak gibi ruhsal sıkıntılarda etkilidir.Negatif kutupludur. Bedendeki negatif enerjiyi çeker ve rahatlatır. Uykusuzluğa ve mikren tipi başağırılarına karşı faydalı olduğu için tercih edilmektedir. Başak Koç Balık Oğlak Kova ve Yay burçlarında daha etkili olur. Ametist son derece güçlü ve koruyucu bir taştır. Çevresindeki enerjileri sevgiye dönüştürür, ataklara karşı koruyucudur, Doğal bir sakinleştiricidir. Strese karşı korur.

 

 

DOĞALTAŞ DÜKKANI