İndirim!

Mercan Küre Kesim Bileklik

349,00 

Bilek Ölçünüzü Belirtmeyi Unutmayınız.
Bilekliğimiz esnek misine ipi kullanılarak hazırlanmıştır.

 

Temizle

Açıklama

Bilekliğimiz 8 mm Küre Kesimdir.
Esnek misine ipi kullanılarak hazırlanmıştır.

 

Sedef hastaları bu taşı çok daha yakından tanıyor diyebiliriz. Sedef ve benzeri deri hastalıklarının tedavisinde önemli bir pay sahibidir ve şifa olduğu da bilinmektedir.

Damar hastalıklarında da tavsiye edilen değerli taşlardan bir tanesidir. Damaların güçlendirilmesi için de kullanıldığı belirtiliyor.

Dalağın daha kusursuz ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için de bu taştan faydalanabilirsiniz.

Ruhsal sorunlar yaşayan ve kendini iyi hissetmeyen kişi de bu taşı gün içerisinde yanında taşıyarak fayda sağlayabilir. Bu özelliği ile Krizokol Taşına benzerlik gösterir.

Negatif enerjinin yok edilmesinde ve olumlu düşünmede etkisi büyüktür. Umutsuz ve endişeli olduğunuz anlarda bu taşı yanınıza alarak gücü hissedebilirsiniz.

Aldığınız kararları daha etkili ve daha sağlıklı hale getirecektir. Kararsız insanların en büyük yardımcısı olan bu taş, şüphelerinizi de kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırıyor. Batıl inançlardan korunmanıza yardımcı olur ve daha mantıklı bir insan ortaya koyar.

Motivasyon eksikliği gibi durumlarda Mercan Taşı en büyük yardımcınız ve destekçiniz olacaktır.

Mercan Taşı, değerli olmasının yanı sıra sağladığı faydalar ile de dikkatleri üzerine çekiyor ve birçok insana şifa olmaya devam ediyor. Gün içerisinde bu taşı yanınızda bulundurabilir ve verdiği enerjiyi sizler de kısa sürede hissedebilirsiniz.

Ek bilgi

renk

Kırmızı

DOĞALTAŞ DÜKKANI